Zdraví

Proč spát nahý/á?

Dnes vám nabízíme hned několik důvodů, proč je zdravý spánek „na Adama“. Cítíte se nepříjemně, když spíte nahý/á? – tohle je komplex většiny lidí, nicméně kdyby jste věděli, jaké zdravotní přínosy takový spánek přináší, oprostili byste se od tohoto studu…

 1. Pokud trpíte nespavostí, poskytne vám nahota hlubší spánek, a to aniž byste museli zapínat klimatizaci.
 2. Dále má takový spánek vliv především na kvalitu spermií, které, pánové, zkrátka potřebujete. Pokud spíte v boxerkách, navyšuje se teplota vašich varlat, což zabíjí spermie. Ty vyžadují chladnější prostředí.
 3. Pokud budete spát nazí, zrychlí se rovněž funkce metabolismu a vy rychleji spálíte tuky.
 4. Dále se zpomalí proces stárnutí, protože teplo z těsného oděvu ovlivňuje uvolňování růstového hormonu, který regeneruje kožní buňky. Nahota zpomalí proces stárnutí i tvorbu vrásek.
 5. Nahota dále navyšuje oxytocin, což je hormon, který se běžně uvolňuje během pohlavního styku, a díky kterému se cítíte skvěle.
 6. Nahota vám dále pomůže zůstat štíhlým, protože ztrácíte díky rychlosti metabolismu tuk.
 7. Zlepší váš krevní oběh, protože podporuje tok krve.
 8. Zlepšuje zdraví pokožky, protože vás nikde netěsní v pase guma a netrápí vás neprodyšnost, proto se vyhnete kvasinkovým infekcím.
 9. A nakonec – nahota zvyšuje vaše sebevědomí, protože se naučíte své nahé tělo přijímat časem takové, jaké je.

Dalšími tipy pro zdraví jsou:

 • udržování ranní a večerní hygieny
 • absence stimulantů
 • žádná elektronika v ložnici
 • vyhýbejte se večernímu stresu
 • zatahujte na dobu odpočinku závěsy

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button