Proč si začaly americké ženy lepit prsty u nohou? Má to svůj nezanedbatelný důvod. Přestože ženy milují své nové boty, paradoxně jim přinášejí utrpení. Nové boty je třeba zkrátka vždycky rozchodit. Nenechte si proto zkazit radost ani díky puchýřům, které vám ty okouzlující lodičky za pouhých 5,000 Kč udělaly, a nechte se raději inspirovat americkými ženami!

Umíte o své boty pečovat? Bílá bude zase bílá za pomocí zubní pasty. Kůži zase vyčistíte lihem. Tenisky jedlou sodou a škrábanců se zase zbavíte za pomocí pilníku.

bosí

Pokud vám boty zapáchají od potu, naložte je do roztoku octa. Lakované boty ošetřujte vazelínou, těsné boty dejte do mrazáku.

Podrážka bude zase vyrovnaná za pomocí smirkového papíru a tak dále a tak dále. Co ale dělat s bolestivými puchýři na nohou, které dokáže některé boty udělat?

Postačí vám gelový deodorant! Ten totiž zabraňuje tření a navíc voní. Jistě také znáte slepení prsty v příliš úzkých botách – použijte gelový deodorant! Další variantou je namočit nohy do čaje předtím, než si boty obujete.

Čtěte:  Objevte zdraví prospěšnou rostlinu - ačokču

ZANECHAT ODPOVĚĎ