Zdraví

Pozorujete toto na svém uchu? Podívejte se, co to vlastně znamená

Lékař Frank byl první, kdo v roce 1973 pozoroval a popisoval možný vztah mezi znaky na uchu a onemocněním aterosklerózy a kardiovaskulárních onemocnění. Jeho samostatné studie to nakonec prokázaly.

Studie byla provedena na vzorku asi šedesáti osob, které byly rozděleny na dvě skupiny: první skupina vyznačovala znaky, které tento lékař studoval, druhá skupina je naopak postrádala. Nakonec se ukázalo, že skupina A měla o 73% zvýšené riziko cerebrovaskulárních onemocnění, oproti 30% druhé skupiny nevykazující studované znaky lékaře. Výsledky tedy ukázaly na vztah mezi potenciální mrtvicí a onemocněním cév. Včasná prevence léčby kardiovaskulárního systému je tedy mimořádně důležitá. Podle odborníků jedině tak snížíme úmrtnost a snížíme případný výskyt infarktu nebo mrtvice až o 50%.

Straussovy kapky jsou skvělým pomocníkem pro udržení zdraví srdce a cév – účinnost tohoto produktu se dosvědčuje již přes třicet let a dokazuje korelaci mezi člověkem a přírodou při zajišťování kvalitního stavu srdce a cév. Klíčem je kompozice sedmi vybranýckapkyh druhů rostlin, které jsou kombinovány v přesných proporcích.

Kromě vlivu na cévy a srdce vás potěší, že působí i na hladinu krevních tuků a stimulují váš krevní tlak v běžném provozu.

Tyto kapky vznikly v Kanadě v roce 1980 a zejména také tam se těší veliké oblibě.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button