Jídlo a receptyZdraví

Potřebujete navýšit počet červených krvinek?

Pokud potřebujete zregenerovat svou krev a navýšit počet červených krvinek, které mají vliv na krevní obraz a zdraví těla, pak vyzkoušejte následující recept.

Ten se skládá z dvě stě mililitrů medu, dvě stě gramů vlašských ořechů, dvě stě gramů rozinek, dvě stě mililitrů mrkvové šťávy, dvě stě mililitrů šťávy z červené řepy a ze dvou citronů.

Citrony omyjeme, odstraníme pecky, rozemeleme spolu s kůrou a dáme do skleněné litrové nádoby. Přidáme řepu, mrkev a vše rozmixujeme. Poté doladíme o nasekané ořechy a rozinky a promícháme lžící.

Recept je hotov. Uchovávejte tento lék v lednici a užívejte vždy jednu čajovou lžíci před každým jídlem, a to třikrát denně. Budete se cítit plní energie, ale navíc se již po dvou týdnech zlepší váš krevní obraz.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button