Jídlo a receptyZdraví

Pokud trpíte pálením žáhy, vyzkoušejte tento recept

Když se žaludeční šťávy dostanou ze žaludku až do jícnu, jedná se o bolestivý problém, který nelze ignorovat. Pokud trpíte pálením žáhy, zřejmě jste už uvažovali o příčině. Tou může být přejídání, jídlo před spaním, nedostatečné rozkousání jídla, nesnášenlivost tučných potravin, smažených jídel, čokolády nebo například máty.

Pravděpodobně už jste zaznamenali existenci léků na pálení žáhy, ale jedná se o dočasné řešení, pálení žáhy se nezbavíte, dokud nezměníte svůj životní styl. K pálení žáhy se často připojí obtíže při polykání, kašel, zvracení, dušnost a bolest na hrudi – zejména vleže a v noci. K řešení rozhodně nepřispěje nikotin a alkohol, proto byste se měli vyhýbat kouření a konzumaci alkoholických nápojů. Skvělou pomocí na pálení žáhy je následující recept.

Recept proti pálení žáhy

Ingredience:

  • 1 brambora
  • 1 jablko

Bramboru oloupejte a nastrouhejte, následně z ní přes gázu vymačkejte veškerou šťávu do hrnku. To samé udělejte s jablkem a šťávy smíchejte. Tuto bramborovo-jablečnou směs pijte 2x denně, hodinu před hlavním jídlem. Pijte tak dlouho, dokud problémy nezmizí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button