Zdraví

Pokud někdy uvidíte tuto kreaturu na pláži – okamžitě utíkejte!

Je sice úžasně zajímavé, obdivovat neznámé tvory na pláži, ve vodě či na souši, ale měli byste však vědět, že existují i tvorové, od kterých byste se měli držet na hony daleko.

Existují totiž tvorové, kteří vás mohou bezprostředně ohrozit na životě, byť vypadají jako mírumilovný kousek želatiny. Dotek takového miláčka však může způsobit katastrofické scénáře.

bila

Toto je měchýřovka portugalská. Nebezpečná kráska, která dokáže hrát různými barvami. Její chapadla však dokážou narůst do bizarních délek, díky čemuž se do nich můžete snadno připlést a požahat se. Toto „bodnutí“ vás naprosto paralyzuje, způsobí vám nevzhledné a pálivé šrámy na těle, ale dokonce vás při více útocích této medúzy může připravit dokonce o život! Letní měsíce jsou tady, lidé plánují spoustu exotických cest k moři, vždy si však dávejte pozor na tyto potvůrky a připomeňte si právě tento varovný článek, který budeme rádi, pokud budete sdílet se svými bližními.

bilaa

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button