Zdraví

Po přečtení tohoto článku si už nikdy nenecháte mobil v kapse!

Vědci z Izraele zjistili, jaký negativní vliv na nás zanechává mobilní telefon, který s oblibou nosíme v kapsách džín. Ve skutečnosti totiž mobilní telefon snižuje počet spermií a má vliv na naší plodnost.

mobilTato studie zahrnovala sto pacientů mužského pohlaví, kteří byli podrobeni testům na klinice z důvodu problémů s plodností. Ukázalo se, že ti pacienti, kteří nosili svůj mobilní telefon v předních kapsách džín, měli výrazně nižší počet spermií, než pacienti, kteří mobil v džínách nenosili.

Jednalo se o 47% případů a vědci jsou toho názoru, že za vším stojí elektromagnetické záření z telefonů. Rovněž se ukázalo, že lidé, kteří spí se svým  mobilním telefonem v posteli nebo nad hlavou, mají rovněž nižší počet spermií, proto se opravdu vyhněte tomuto zlozvyku..

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button