HubnutíZdraví

Pijete kávu? Přidejte do ní ingredience, které zrychlí váš metabolismus!

Tento článek je zcela jistě pro příznivce kávy. Je energetickým nápojem, který vás po probuzení dokonale vzpruží. Navíc chrání před mnoha nemocemi a urychluje metabolismus.

Pokud máte problém s váhou a nelíbí se vám, že jste přibrali, zkuste vypít šálek kávy v dopoledních hodinách. Komu se příčí chuť samotné kávy, určitě nepohrdne přídavkem, který spaluje tuky. Je to vůně skořice, medu nebo kokosu. Kdo chce zhubnout 10 kg za pouhý měsíc, stačí smíchat tyto složky a uvidíte, že zhubnout se skutečně dá. Jen se musí vědět, jak na to.

O složení:

kávySkořice obsahuje hodně prospěšných léčivých vlastností a díky nim se používá po celém světě již po staletí. Skořice zahání řadu infekcí a předchází tvorbě zánětů. Nastartuje váš metabolismus i z toho důvodu, že poskytuje energii podobně jako cukr. Navíc je však antioxidantem a protizánětlivým lékem.

Kokosový olej je skvělou přírodní termogenní zásobárnou dostatečného podílu zdravých tuků. Pomáhá zvyšovat spotřebu energie, čímž tedy zlepšuje trávicí procesy organismu a umožňuje spalování tuků.

Med vlastní minerály (vápník, zinek, draslík, sodík, fosfor, železo) a vitamíny. Vše je nesmírně důležité pro proces spalování tuků. Nejlepší výsledky vám poskytne nepasterizovaný surový med.

Energetický spalovač tuků

Potřebné ingredience:

  • ¾ šálku kokosového oleje
  • ½ šálku medu
  • 1 lžička kakaa (med a kakao volitelně)
  • skořice v prášku

Příprava:

Příprava této směsi je velmi jednoduchá a snadná. Všechny ingredience spojte v malé misce až získáte mícháním homogenní směs. Uchovávejte v lednici.

Jak používat:

Pokud jde o konzumaci této směsi je nutné vědět, že stačí přidat 1-2 čajové lžičky do ranní kávy, dokud je ještě horká. Po několik vteřin míchejte až do roztátí kokosového oleje. Užijte si svůj šálek kávy trochu jinak, než je vaším zvykem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button