Opět se potvrdila teorie, že pes je nejlepší přítel člověka. Pippa Woods (3) byla zcela normálním živým dítětem a nikdo by si nedokázal představit, že má rakovinu. Nicméně poznal to její pes, a tím ji zachránil život. Čtěte dále tento fascinující příběh.

Pes Woodovy rodiny, kolie Besi, je zodpovědná za tříletou Pippu, která je díky psovi naživu a má velkou šanci na to, být zase zdravá.

Ve skutečnosti zaznamenali rodiče malé Pippy to, že se kolie nechová zcela běžně. Ve skutečnosti chtěl tento pes upozornit na zdravotní stav jejich holčičky.

leukémiiTak například, když chtěli rodiče psa od holčičky oddělit, začal pes vyvádět. Rodiče tak napadlo, že může jít o znamení, aby svou holčičku nechali prohlédnout lékařem.

Po krevních testech se ukázalo, že Pippa trpí akutní lymfocytární leukémií. Byla tedy okamžitě vystavena chemoterapii. Nyní se prokázalo, že jsou její bílé krvinky stabilní, ale bude potřebovat alespoň jednu krevní transfúzi.

Lékaři jsou se současnými výsledky spokojeni a věří, že do roku 2018 bude malá Pippa zcela vyléčena. Za vše může včasná diagnóza rodinného psa.

Čtěte:  Zázračný nápoj Stanleyho Burroughse: ztratíte 8 kg toxinů z těla

ZANECHAT ODPOVĚĎ