Krása

Omlazující peeling na ruce: Jednoduchý, přesto velmi účinný

Proces stárnutí pokožky je zcela přirozenou věcí, které se nelze vyhnout, ale jde jí alespoň zmírnit. První známka stárnutí se projevuje na kůži. Kůže se mění doslova před očima.

Změn, kterých si můžete všimnout je celkem dost. V okolí očí se začínají objevovat vrásky, rozšiřují se póry v obličeji, mohou se začít tvořit skvrny, atd.

Pokud se zaměříme na naše ruce, tak ty stárnou také. Když o ně nebudete správně pečovat, stárnou mnohem více, než jakákoliv jiná část těla. Jak zpomalit proces stárnutí na rukou? S tímto úžasným receptem si udržíte měkké a mladistvé ruce tak dlouho, jak jen to bude možné.

Metoda exfoliace není výhodná pouze pro obličej, ale je užitečná i pro vaše ruce. Tímto způsobem budete moci odstranit všechny odumřelé buňky z rukou a učinit je měkké a zářící jako nikdy předtím.

Složení:ruce

  • 2 lžíce hnědého cukru
  • 1 lžíce olivového nebo kokosového oleje
  • 1 lžička skořice

Příprava:

Příprava této směsi je velmi jednoduchá a snadná. Jediné, co je potřeba udělat je, smíchat všechny ingredience a navrstvit na vaše ruce.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button