Zdraví

Oddejte se za pomocí proteinu rekonvalescenci po infarktu

Trpíte kardiovaskulárními nemocemi? Máte po infarktu? Dejte svému srdci ozdravnou kůru.

Jak dokazuje průzkum, miliony lidí trpí onemocněním srdce, nejčastěji pak zhoršenou srdeční funkcí. Vědci z Oxfordu však přišli s revolučním řešením za pomocí proteinu. Experiment nakonec vedl k výrobě nové generace léků na onemocnění srdce.

K infarktu nejčastěji dochází vlivem náhlé slabosti srdce, díky čemuž není srdce schopné dále fungovat a cirkulovat krev, která musí neustále obíhat po celém těle.

Bohužel až čtvrtina pacientů s onemocněním srdce umírá zhruba do pěti let. Moderní věda se tak snaží zvrátit degenerativní procesy srdce a experimenty ukázaly, že po infarktu se začne srdce do jisté míry samo obnovovat, stavět nové lymfatické cévy, které jsou rozhodující pro přepravu odumřelých buněk a bakterií z těla, a tak posilují srdce. Tento proces je však pomalý a ne zcela efektivní. A právě v tuto chvíli nastupuje zmiňovaný protein VEG FC. Ten celý proces přirozené samoregenerace srdce urychluje.  Jen budoucnost však ukáže, jak moc se protein osvědčí v široké praxi.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button