Zdraví

Nová metoda sloužící k odhalení rakoviny přišla od ruských vědců

Tato průlomová léčba je založena na testování DNA a je určena k okamžitému poskytnutí identifikace případných rakovinových buněk v krvi. Ruští vědci z místních zdravotnických zařízení udělali obrovský krok v procesu odhalování a prevence rakoviny. Díky tomuto novému způsobu může být rakovina diagnostikována ještě dříve, než se začne vyvíjet a to na základě běžného krevního testu.

Tato metoda je založena na technologii EPY Jin. Ta používala lidskou strukturu DNA k odhalení rakoviny. Tato detekce je umožněna díky některým genům, které jsou aktivovány, když se objeví rakovina v těle. Ukazují, že něco není s tělem v pořádku a zároveň umožňuje diagnostiku nádorových onemocnění.

Rychlá diagnostika

Pro tento test postačí pouhé dvě nebo tři molekuly, přičemž výsledky jsou přístupny okamžitě v rámci několika hodin. Tento banální postup umožňuje provedení této diagnostiky v každém zdravotnickém zařízení a jakýmkoli lékařem. Po odebrání vzorku krve lékař extrahuje DNA, přidá speciální kvas a čeká na reakci. Dozví se i konkrétní typ  případné rakoviny. Tato metoda je velmi účinná, protože se zaměřuje na změny v genech DNA. Bohužel prvotní fáze nevykazuje na těle žádné viditelné příznaky, krevní metoda je tak velikým pomocníkem a včasným identifikátorem.

věda

Nádorové markery jsou zase soustředěny na proteiny v lidské krvi. Koncentrace tohoto proteinu je individuálnía to není pro přesnou diagnózu dostatečné. Oproti tomu tento revoluční ruský test dává okamžité odpovědi. Pouhá krev pacienta a speciální kvas dojdou k rychlé diagnóze. Oproti tomu klasické testy používají výhradně chemické metody, které navíc poškozují zdravé buňky a dokonce mohou urychlit rozvoj rakoviny. Přesně to je důvod, proč se obrátit na neinvazivní ruskou metodu.

V současné době se vytváří jednoduché verze tohoto testu, který si budete moci pořídit domů pro způsob „samotestování“, podobně jako je tomu v případě testování pokrevní linie, nebo v případě testů gravidity.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button