Babské radyPřírodní léčba

Neuvěřitelné výsledky zlepšení artritidy s octovou terapií

Trápí vás bolesti kloubů? V tom případě jistě oceníte, když si povíme, co na vaše problémy nejlépe funguje, samozřejmě mimo předepsaných léků. Někomu dokonce ani léky nezabírají, takže je tento recept i cestou k úspěšnější léčbě.

Alternativních prostředků dnes koupíte celou řadu, ale jejich účinnost nemusí být taková, jak je od ní očekáváno. O tom ví své i žena, která vyzkoušela recept, který jí zbavil bolestí. Tvrdou prací a podvýživou se dostala k diagnóze „artritida“. Její lékař jí tehdy jako doplňkovou metodu léčby poradil jablečný ocet.

Když jablečný ocet léčí

Za tři měsíce se žena začala cítit o mnoho lépe a zdravěji. Tento úkon není nikterak náročný. Stačí namočit příslušný kloub do jablečného octa před tím, než ulehnete ke spánku. U paní se týkal tento problém rukou, po terapii zmizelo pálení a bolestivost, které v rukou měla.

She-Put-Her-Hands-in-Vinegar-Twice-a-Week.-The-Results-–-UNBELIEVABLE

 

Třikrát týdně v prvním měsíci si takto máčela ruce a bolesti postupně mizely. Dříve nemohla ani spát, jaké měla bolesti zápěstí. Kdo trpí artritidou, je pro něj tento lék opravdu užitečný a přínosný – dle jejích slov.

Tři suroviny:

  • 1 šálek jablečný ocet
  • 6 sklenic vody
  • med dle potřeby

Do této směsi namočte ruce nebo nohy, podle toho, který kloub vás bolí. Efektivní je tato směs i na bolesti v krku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button