Zdraví

Neuvěřitelné, co se děje s vaším srdce po šňupnutí kokainu!

Skutečný případ muže, který byl aktivním narkomanem, a kterému lékaři vyjmuli srdce z těla. Víte, co se dělo? Zesnulý měl srdce tak napumpované onou drogou, že mu bilo ještě pětadvacet minut po vyjmutí z těla!

Přičemž v normálních případech bije sotva pár sekund, poté není možné, aby mělo srdce dále zachovány životní funkce. Kokain snižuje množství kyslíku v krvi a nutí srdce růst a pracovat nad své přirozené možnosti. Je však také příčinou ucpávání cév, které vedou dále ke smrti. A právě onen pacient drogu užívat posledních patnáct let.

Tato droga jako povzbuzující prostředek umožňuje buňkám pracovat abnormálně, což vede právě k úkazu, popsaném výše. Kromě toho takto zneužité srdce nebije standardním krokem, nýbrž má jakési záškuby a křeče, které u živého pacienta navozují pocit trvalých, opakovaných mini infarktů.

Užívání kokainu navozuje adrenalin, cítíte se vzrušení a plní energie, nicméně negativní dopady, které postihnou vaše tělo, vám za těchto pár hodin slávy nestojí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button