Zdraví

Německá medicína: jen jeden šálek vyčistí vaše cévy a zabrání dalším nemocem!

Tento přírodní lék zabrání výskytu volných radikálů v organismu, které způsobují nejzávažnější choroby a nemoci spojené se srdcem a oběhovým systémem.

Tento prastarý německý lidový lék kombinuje tři suroviny, které budou mít mimořádnou zásluhu na vašem zdraví. Je perfektní jako prevence před ucpáním tepen. Dále reguluje zvýšenou hladinu tuků v krvi. Zabraňuje únavě organismu, slouží jako prevence a léčba infekcí a nachlazení. Intenzivně posiluje imunitní systém a čistí játra.

Tento lék brání vzniku volných radikálů v těle, které zapříčiňují nejzávažnější onemocnění srdce a krevního oběhu.

Budete potřebovat:cévy

  • 4 větší stroužky česneku
  • 4 citrony
  • malý kořen zázvoru (asi 3-4 cm)
  • 2 litry čisté vody

Postup:

Omyjte citrony a nakrájejte je na kousky. Pokud je citron chemicky namořen, je třeba jej nejdříve uložit do lázně z vody a octa. Dále oloupejte česnek a spolu s citronem a zázvorem jej dejte do mixéru. Vytvořte homogenní směs. Tu dejte do hrnce s dvěma litry vody a za stálého míchání přiveďte k varu. Po vychladnutí přeceďte do připravených láhví s uzávěrem.

Použití:

Tento elixír pijte každý den, vždy po jednom šálku, nejméně dvě hodiny před jídlem. Ukládejte tento lektvar do lednice. Celá léčba trvá přibližně tři týdny. Poté je třeba, dát si pauzu a zase tento recept aplikovat.

Již po třech týdnech si všimnete regenerace organismu. Nemusíte se bát zápachu z úst, protože citron eliminuje vonné esence česneku. Před každým použitím je nutné protřepat lahvičku. Nápoj je vynikající alternativou také pro seniory, kteří znovu objeví svou dávno ztracenou energii a zlepší se jim krevní oběh.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button