KrásaPřírodní léčbaZdraví

Nejjemnější lektvar o 3 složkách, který snižuje jarní únavu

Po dlouhé zimě přichází na scénu jaro. S ním i nádherné počasí a delší dny, které v nás mohou po dlouhé zimě vyvolat jarní únavu. Mnoho z nás se s ní potýká a neví, jak si s ní poradit. Vyzkoušejte jarní lektvar, který vám dodá množství energie a je složen jen ze tří super zdravých složek.

Základ lektvaru

jarníNejdůležitějšími složkami v tomto receptu jsou jablka, mrkev a řepa. Tento nápoj je nazývám zázračným lektvarem, kvůli jeho vlivu na zdraví. Navíc obsahuje jen minimální množství kalorií. Po stovky let čínští lékaři doporučují tuto směs jako lék na mnoho nemocí. Připravte si ho i vy doma, ingredience na něj seženete v každém obchodě.

Budete potřebovat:

  • mrkev
  • jablka
  • řepu

Připravte si omytá jablka, mrkev a řepu a vhoďte je do odšťavňovače. Následně směs pijte, vždy čerstvou. Podíl složek závisí na vás a na vaší chuti, takže si můžete dát více jablíček a mrkve a jen menší část řepy. Díky jablkům nemusíte již nápoj sladit, přidat můžete i citronovou šťávu, pokud se vám zamlouvá kyselejší chuť.

Nápojem proti únavě

Kombinace těchto tří složek je velmi bohatá na antioxidanty, jako jsou například vitamíny A, B1, B2, B6, C, E a K a také vám dopřeje mnoho minerálních látek.

jarníNápoj vám poskytne energii na celý den a má mnoho pozitivních účinků na vaše zdravý. Dejte si ho každé ráno před snídaní či během dne ke svačině.

Účinky nápoje

Tento lektvar snižuje cholesterol, krevní tlak a chrání vaše srdce. Zpomaluje stárnutí kůže a je vhodnou volbou v boji proti akné. Má dobrý vliv na trávicí systém a aktivuje náš mozek. Účinně detoxikuje, čistí krev, podporuje naše oči a zvyšuje imunitu. Je to opravdový lektvar pro všechny, kteří postrádají energii a přitom se snaží zhubnout či si udržet dobrou kondici a zdravé tělo.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button