Zdraví

Nedávejte si gumičky do vlasů kolem paže

Taková gumička do vlasů je zdrojem nečistot, protože je neustále v kontaktu s nečistotami ve vlasech, které se na gumičce udržují a gumička je tak skvělým prostředím pro růst bakterií a mikroorganismů.

Gumička patří do vlasů, ne kolem paže nebo zápěstí. Už jste tak nevědomky s gumičkou usnuli? Co se může stát, pokud ano?

Můžete si přivodit vážné ekzémy, nakazit se nejrůznějšími kožními problémy. Ale můžete si také přivodit poruchu krevního oběhu v rukou, za který může právě těsná gumička. Pamatujte totiž, že rukou prochází jedna z hlavních tepen. Právě červený projev škrcení na kůži je varovným signálem pro okamžité odstranění této vlasové ozdoby, která se může postarat o to, že vám nebude do zbylé části ruky proudit krev.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button