Babské rady

Nebojte se cyst, můžete je snadno zničit!

Cysta je uzavřený sáček se svou vlastní membránou, objevují se abnormálně na určitých částech těla a jsou chybami v embryonálním vývoji během těhotenství.

Cysta je také vak, ve kterém se schovávají organismy (například parazité) na dobu vegetačního klidu. Tímto vakem se chrání před žaludečními šťávami a když vak nadále zůstane ve střevním traktu, tak praskne a parazité jsou volní.

Když je člověku sděleno, že má cystu, obvykle jako první přijde na mysl rakovina. Takovým myšlením se člověk však jen stresuje a začne ihned panikařit. Existují však přírodní léčby, jak se cyst zbavit a není třeba se obávat. Příroda je mocná a je i nejlepší alternativou v takové léčbě.

  1. Aloe Vera roztok

Co budete potřebovat:

  • 1 hrnek aloe vera (pouze dužina)
  • 1 hrnek tequilly
  • 1 hrnek 100 % přírodního medu
  • 1 hrnek citrónové šťávy

Příprava:

Připravte si dužiny z rostliny aloe vera a vložte ji do mixéru se všemi ostatními ingrediencemi. Všechno dobře promixujte. Tento roztok nechte odležet na jeden den v chladničce – nádobu mějte zašroubovanou, nebo zakrytou fólií. Každý den vypijte malou skleničku tohoto roztoku na lačný žaludek. Tuto metodu aplikujte alespoň jeden celý měsíc.

  1. Medový lék

Ingredience:

  • 500 gramů organického čistého medu
  • 300 gramů listů neopadavého stromu

Příprava:

Nakrájejte listy. Pokud jsou suché, namelte je na jemný prášek. Smíchejte je s medem a dejte do vzduchotěsné nádoby. Nechte odstát dvě až tři dny před započetím léčby. Uchovávejte v chladném a suchém prostředí daleko od slunce.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button