Zdraví

Nápoj z nopálu pro účinné pročištění tlustého střeva

Tlusté střevo je poslední část zažívacího traktu s hlavní funkcí odstranění odpadů z těla. Dokonce ani zde se mnohdy nepodaří všechny toxiny odstranit a je potřeba tuto oblast občas pročistit. Pokud nechcete, aby se z vašeho těla stávala popelnice, je jeho pročištění nesmírně důležité. I když si myslíte, že vás nic netrápí, sami uvidíte, že po pročištění se se zdravějším tělem budete cítit mnohem lépe.

Existuje mnoho různých nemocí, které mohou napadnout tlusté střevo, od syndromu dráždivého tračníku až k rakovině tlustého střeva. Pokud se trochu zajímáte o žebříčky onemocnění, asi víte, že Česká republika se bohužel drží na horních příčkách s procentem pacientů s rakovinou tlustého střeva. Je tedy nesmírně důležité věnovat tomuto tématu pozornost a pozorovat, co vaše tělo žádá. Nestavte se do pozice ignorace a zamezte pozdějším zdravotním problémům.

Pokud mezi vámi sedí ti z vás, kteří očistu chtějí vyzkoušet, náš nápoj je ta nejlepší volba. Jedná se totiž o očistu přirozenou, ale i velmi účinnou. Stačí pouze postupovat podle následujících kroků a vytvořit si tento léčivý nápoj.

Na nápoj budete potřebovat tyto ingredience:

  • 2 listy nopálu (jedná se o druh mexického kaktusu)
  • 1 papáju
  • 3 citróny
  • 3 pomeranče

Postup:

Nejdříve pomocí nože odstraňte všechny trny z kaktusu. Poté oloupejte papáju, rozřízněte ji na půl a odstraňte nepotřebná semínka. Kaktus a papáju společně nakrájejte na malé kousky, které poté vložte do mixéru a rozmixujte do hladkého pyré. Z citrónu a pomeranče vymačkejte všechnu šťávu a přidejte ji do rozmixované směsi. Tímto posledním krokem je nápoj hotový ke konzumaci.

Jednu sklenici nápoje pijte pravidelně každý den, ideálně v dopoledních hodinách. Nejen že se jedná o velmi chutný nápoj, ale také dokáže s vaším tělem zázraky. Vy se budete cítit skvěle a vaše tělo vám bude vděčné.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button