Zdraví

Muži, kteří konzumují pivo, mají lepší erekci

Všichni si myslí, že alkohol snižuje sexuální schopnost u mužů. Je to pravda, ovšem neplatí to pro pivo.

Výzkumy dokazují, že alkohol snižuje libido a mužům se tak snižuje sexuální energie. Nicméně nedávný objev sexuologa Kat Van Kirka dokazuje, že to tak úplně není.

pivoNěkolik sklenic piva před pohlavním stykem je totiž hotovým afrodiziakem, který naopak zlepší nejen touhu, ale i výkon. Pokud vás tato problematika zajímá více, rozhodně se ponořte do autorovy publikace „Solutions for marital sex: Real guide to save sex life“, kde popisuje čtyři způsoby, jak se muž může těšit z piva.

Vydrží více

Tohle je skvělá zpráva, jak pro potěchu ženy, tak pro ego samotného milence. Pivo uvolňuje veliké množství fytoestrogenů, které oddalují orgasmus. Jedná se o rostlinné látky v pivu, jenž se chovají jako ženský pohlavní hormon estrogen.

Intenzivní erekce

Další dobrá zpráva pro oboje pohlaví. Pivo obsahuje velké množství železa, které stimuluje krevní oběh.

Snižuje riziko srdečního infarktu

Muži, kteří pravidelně pijí pivo, jsou více odolní během pohybových aktivit a mají o 31% nižší riziko vzniku srdečních chorob, infarktu a mozkové mrtvice, jak studovali italští vědci.

Lepší trávení

Kromě toho, jak je všem dobře známo, po obědě je nejlepší, dát si pivo na dobré trávení. Pomáhá vyrovnávat metabolismus, což znamená, že lidé, kteří pijí pivo, nemají při sexu žádné problémy s dráždivým tračníkem. Pivo je bohaté na probiotika a vitamín B, který má příznivý vliv na trávení.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button