Zdraví

Muž pil čtyři litry ledového čaje denně. Výsledky tohoto životního stylu naprosto šokovaly lékaře!

Lékaři v Arkansasu vyřešili záhadný zdravotní stav 56 letého pacienta, který přišel do nemocnice s problémy s únavou, nevolností a bolestí těla.

Laboratorní testy ukázaly vysokou hladinu hlavní složky ledvinových kamenů, což pacienta překvapilo, protože nikdy neměl problémy s ledvinami, a dokonce ani nikdo v jeho rodině.

čajNicméně během konzultace s lékaři se ukázalo, že byl pacient schopen vypít čtyři litry ledového čaje  denně. A přesně toto bylo příčinou jeho skrytých problémů s ledvinami, právě ledový čaj dostal tohoto muže až na dialýzu, které se již nedalo vyhnout. Jako varování se tedy nabízí nebezpečí konzumace tohoto chutného nápoje, které vás dovede až k selhání ledvin. Škoda, kterou mu ledový čaj připravil, je nenapravitelná a dialýzu bude muset tento muž podstupovat až do konce svého života.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button