Zdraví

Matky uvědomte si, že tato vakcína ničí vaječníky a reprodukční systém vaší dcery

Nedávná studie zjistila, že vakcína Gardasil (proti lidskému papilomaviru, tedy HPV), ve skutečnosti devastuje ženský reprodukční systém.

Jedna australská dívka si po této vakcíně prožila vyslovené peklo – zažila plno bolestivých vedlejších účinků, jejichž výsledkem bylo zničení dívčiných vaječníků. Tento odstrašující příběh 16 leté dívky byl publikován v časopise British Medical Journal. Podle tohoto časopisu byly dívčiny vaječníky zcela zničeny ještě předtím než se mohly přirozeně rozvinout. Jinými slovy – tato dívka vstoupila do menopauzy ještě dříve, než pro tento přirozený jev uzrála svým věkem. Byla zbavena svého ženství.

Všichni rodiče by tímto případem vakcíny, která se oficiálně tváří jako obrovský pomocník, měli být varováni. Gardasil proklamuje, jak je sexuální styk špatný, jak přivádí právě tohoto nezvaného hosta v podobě lidského papilomaviru, nikde už ale neupozorňuje na fatální důsledky této vakcíny.

Studie zjistily, že tato vakcína vskutku narušuje ženské vaječníky, které během tří let naprosto selžou ve své funkci a to v neskutečných bolestech dívky nebo ženy. Rovněž v rámci testů u jiných dívek studie prokázaly, že před vakcínou měly tyto dívky naprosto zdravé vaječníky, a rovněž nebyly zjištěny jiné příčiny, které by vedly k jejich selhání, kromě právě zmiňovaného Gardasilu, jehož vakcínou vše začalo.

Jediným problém je to, že společnost, která tuto vakcínu uvedla na trh, absolutně neřešila jakékoli testování v rámci bezpečnosti této vakcíny na působení na ženské pohlavní orgány. Čili podstatné je to, že vakcína funguje na lidský papilomavirus, vedlejší je pak to, že způsobuje zároveň i neplodnost. A teď si vyberte…

Jedinými oběťmi jsou právě ženy, zejména mladé dívky, kterým je reklama na tuto vakcínu podávána dnes právě na každém rohu. Dokonce se již můžeme setkat s ovlivněnými gynekology, kteří v rámci vlastního kšeftu tento „lék“ nabízí, je to opravdu nechutné. I přes vyšší poplatek jsou dívky spolu s matkami lákány na tento úkon na základě poslední dávky vakcíny zdarma. Za dobu, co možnost této vakcíny existuje, tak již bylo očkováno nespočet žen. Přitom vážné zdravotní problémy, které může Gardasil způsobit, jsou na veřejnosti zastírány…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Filoména Božetěchová

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button