Zdraví

Matka uviděla černý kruh kolem krku své dcery a okamžitě spěchala do nemocnice. Jaký je důvod?

Lékaři varují, že mnoho dětí po celém světě má problémy s nadváhou a obezitou. Statistiky říkají, že počet dětí a dospělých postižených diabetem typu II je alarmující. Tato skutečnost je opravdu děsivá a znepokojující pro naši budoucnost. Jedná se o výsledek moderního životního stylu.

Následující příběh je o jedné dívce, které byla ve čtrnácti letech diagnostikována cukrovka na základě jejího životního stylu. Změnil se její zdravotní stav – začala mít intenzivní bolesti hlavy, trpěla změnami nálad a celou dobu měla žízeň. Jednoho dne se jí navíc objevil černý řetízek kolem krku. Její matka si myslela, že je to špína, ale mýlila se. Později se ukázalo, že jde o cukrovku. V současné době si tedy dívka musí denně píchat inzulín…

Lékaři tvrdí, že černý kruh kolem krku je indikátorem toho, že hladina inzulínu v krvi je narušená. Cukrovka je chronickým onemocněním, které se nedá léčit. Má dopad na celý organismus a tato tmavá barva se nemusí zobrazovat pouze na krku, ale i na jiných částech těla (v podpaží, na tříslech apod.).

Lékaři se shodují, jak znepokojivé je, že cukrovkou trpí stále více mladých lidí. V rodinách je tak třeba razantně změnit jídelníček a obrátit se na zdravou stravu. Jenže tohle je problém každého z nás…

krk

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Cukrovka se léčit samozřejmě sá a velmi úspěšně, jenom ne moderní chemickou medicínou. Je třeba jí lěčit změnou životního stylu a jídlem, zpočátku za pomoci homeopatie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button