Přírodní léčbaZdraví

Masírujte tento bod po dobu 45 sekund: Má blahodárné účinky

V tomto krátkém článku vám ukážeme jednoduchý trik pro zmírnění stresu, bolestí hlavy a poruch spánku. Jedná se o rychlý a efektivní způsob k nápravě. Najděte místo na čele mezi obočím, viz obrázek.

bodStimulujte tento bod po dobu 45 sekund. Vyvíjející tlak by měl zlepšit krevní tok, snížit svalové napětí a podpořit sekreci chemických látek v mozku – endorfiny.

Masírování bodu vám pomůže od řady potíží. Lékaři se shodují na pozitivních účincích, jak v celkové kondici, tak v určitých částech těla. Za prvé zklidníte mysl a za druhé omezíte přísun stresu. Zmírní se i bolesti hlavy, nespavost a chronická únava. Také se sníží nitrooční tlak a zlepší prokrvení nosní sliznice.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button