Babské radyZdraví

Masírujte si bod, který odstraní veškerý tlak a negace

Naše tlusté střevo má na nás zásadní vliv. A sice na naší energii. Pokud tedy ze sebe uvolníme veškeré negativní myšlenky, starosti a nepřátelské emoce, nabijeme se novou energií plnou harmonie a štěstí. Jak na to?

Naši náladu má na svědomí akupunkturní bod, který pracuje s tlustým střevem. Právě emoce, které se pojí s tlustým střevem, jsou zejména: vina, pocit ztráty, emocionální a duševní stagnace a další negativní pocity, které nás brzdí v růstu.

Pokud naopak disponujeme harmonií a spokojeností, pomáhá nám tato energie z těla vyloučit veškeré zbytky negace a sebedestruktivní emoce.

Tento bod na meridiánu tlustého střeva, se odborně nazývá LI-1. Naleznete jej na vnější straně ukazováčku a negativní energie se zbavíte tak, že si tento prst budete masírovat, a  zároveň si pokládat otázky typu – Co vám nejvíc ubližuje? Jakmile pocítíte značnou úlevu, tak tato metoda začne zabírat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button