HubnutíKrásaPřírodní léčbaZdraví

Masáže bříška pomocí esenciálních olejů pomohou odbourat tuky

Současný trh je přesycený nezdravým jídlem. Restaurace připravují nezdravá jídla. Byť se to nezdá, tak příznivců zdravého stravování je stále ještě nedostatek. Vymlouváme se na vysokou cenu těchto produktů, na pracnost na jejich přípravu a podobně.

Kolem nás číhají nezdravé cukry a tuky, na kterých jsme bohužel závislí a nechceme se jich zbavit. Korejská studie prokázala, že pokud odoláme tuku a cukru – prokazatelně se nám zmenší obvod pasu. A to je přesně to, co každý z nás potřebuje.

Psychika je mocná, to nemusíme říkat. Brzdí nás však v mnoha cílech, které si dáváme zejména s příchodem nového roku. Dotáhnout tak dietu do konce, je čím dál tím těžší a my se nakonec přebytečných kil nezbavíme.

Co je opravdu zajímavé, je informace, že dokonce i kosmetické a hygienické produkty, mohou za to, že nabíráme. Obsahují totiž chemické látky, které poškozují naše tělo a napadají hormony, čímž se vytváří naprostý zmatek a tělo reaguje právě přibíráním na váze.

Pokud používáte produkty do podpaží, na kůži nebo vlasovou pokožku, jako jsou např. deodoranty, šampony, sprchové gely a další, okamžitě se vám do těla dostávají parabeny, sulfáty a další toxické látky. Se vstupem do těla se okamžitě napojují na tuk. Naše přirozená hormonální rovnováha je narušena a v důsledku šoku ukládáme více tuku.

Čím napravit toto riziko? Především eliminací chemických kosmetických produktů. Obraťte se na cestu přírodních produktů, které nejsou zdravotně závadné. Jen tak se vyhnete pasivnímu přibírání na váze. Éterické oleje vstupují do těla při aplikaci na kůži a podporují efektivní spalování tuků. Tyto oleje jsou pro lepší účinnost i aplikaci ukládány ve skleněných láhvích a podporují uvolňování toxinů a přebytečných tuků. Kromě toho pokožku hydratují a uzdravují naše hormony.

tukKorejská laboratoř se zabývala také studiem žen po menopauze. Jedna skupina žen měla používat olej z hroznových jader, druhá zase esenciální oleje z cypřiše, citronů, anebo grapefruitů. Břicho si pak měly tyto ženy masírovat kokosovým, anebo mandlovým olejem. Již brzy se ukázaly pozitivní výsledky.

Smíchejte si tedy pět kapek cypřiše, šťávu z citronu a pět kapek esenciálního oleje a masírujte si touto směsí vaše břicho, alespoň jednou až dvakrát za den po dobu šesti týdnů. Podělte se pak o výsledky se svými známými.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button