KrásaPřírodní léčbaZdraví

Liposukce nebo přírodní hubnutí? Jak spalovat tuk rychleji a účinněji?

Pokud mluvíme o procesu hubnutí, existují tři způsoby, jak efektivně dosáhnout tohoto cíle. Jedná se o dietu, trénink, anebo liposukci.

V posledních letech se mnoho lidí odhodlává zbavit se svého tuku formou liposukce. Jedná se zejména o partie v okolí břicha. Je to ovšem také agresivní metoda zásahu do těla. Nechcete to nejprve zkusit přirozeně?

Vyzkoušejte jinou formu hubnutí, a sice bez děsivých vedlejších účinků, které má na svědomí právě liposukce. Po té vám totiž mohou zůstat jizvy, vybělená pokožka, povislá kůže, ztuhlé rysy, atd. Můžete dlouhodobě krvácet, či zanést své tělo infekcí. I proto si dobře rozmyslete, zda se vám chce do takového rizika pouštět. „Přírodní“ liposukcí totiž může být i nápoj.

Složení:

  • dva litry vodyweight-loss
  • 12 listů máty
  • jedna limetka
  • jeden citrón
  • jedna okurka
  • jedna lžička strouhaného zázvoru

Druhý nápoj, který se dá připravit se skládá z dvanácti listů máty, jednoho citrónu, jedné okurky, jedné lžičky strouhaného zázvoru a osmi sklenic vody (hodně podobné).

Příprava těchto nápojů je snadná. Suroviny nakrájejte, smíchejte v konvici s vodou a nechte odpočívat přes noc v lednici. Popíjejte ráno před snídaní.

Kromě úbytku váhy zlepšíte obecně své zdraví – odstraníte přebytek vody, zlepšíte funkci svého organismu, dodáte svému tělu minerály a vitamíny.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button