Jídlo a receptyKrása

Krása a petržel? Proč by ne!

Nic není nemožné! Vyzkoušejte, co s vámi udělá petržel na obličeji, protože tento recept vás doslova a do písmene nejen omladí, ale zbaví i celulitidy na stehnech!

Dámy, máme zde zajímavé a cenově dostupné řešení, jak udržet vaši tělesnou schránku fit! Vyzkoušejte vlastní výrobu domácího krému, který vyžaduje 50 gramů čerstvých listů petržele, 120 mililitrů domácího olivového oleje a 10 gramů včelího vosku.

Postup vyžaduje vaření petržele spolu s olejem za stálého míchání a při nízké teplotě zhruba půl hodiny. Poté je třeba listy natrhat do připravených skleněných dóz a uložit na tři dny k radiátoru, načež listy přefiltrujte přes gázu, přidejte olej a včelí vosk a rozehřejte na sporáku, dokud se vám nevytvoří krém, který lze aplikovat při masáži nebo na zmiňované problémy s celulitidou a podobně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button