KrásaNezařazené

Korejská péče o pleť

Korejky jsou známé svou rutinní péčí o pleť a top značkami, které používají. K-krása nebo korejská péče o pleť se skládá ze sér, esencí, tonerů, hydratačních a nočních masek a dalších. To vše přispívá ke krásné pleti. Zde se dozvíte, jak Korejky pečují o svou pleť a jak je můžete napodobit.

Korejská péče o pleť

čisticí olej

Čisticí olej není nic jiného než čistič s lehkým olejem, který rozpouští make-up a odstraňuje veškeré nečistoty a špínu z obličeje. Korejci obvykle provádějí dvojí čištění, tj. jako první použijí čisticí olej a poté ještě čisticí pěnu. Čisticí olej čistí důkladně póry a kůži, zatímco pěna odstraňuje zbytky oleje.

čisticí pěna

Čisticí pěna, jak je uvedeno výše, je druhým krokem ve dvojitém způsobu čištění. Nejen odstraňuje zbytky čisticího oleje, ale také hydratuje a zvlhčuje vyčištěnou pokožku, aby byla měkká a poddajná. Korejské čisticí pěny navíc nevysušují pokožku.

práškový exfoliant

Práškový exfoliant se nemusí používat každý den. Ve srovnání s mnohdy příliš tvrdými zrnky našich peelingů, tyto jsou super jemné. Vše, co musíte udělat, je nasypat trochu prášku na ruce a smíchat s vodou. Naneste na obličej, masírujte pár minut a pak smyjte.

obličejová mlha

Použití obličejové mlhy se u nás velmi často podceňuje. Korejci však na svou obličejovou mlhu nedají dopustit a používají ji po celý den, a pokud ne, alespoň před každým nanesením make-upu. Obličejová mlha dodává vlhkost a okamžitě hydratuje kůži. Můžete ji snadno nosit všude s sebou a jednoduše nanést na tvář, když cítíte potřebu. Nejvíce se používají v létě, protože zklidňují a zároveň hydratují.

sérum/esence

Korejská péče o pleť je známá pro svou inovativnost a jednou z nejlepších inovací je sérum a esence. Séra a esence jsou obecně lehčí a obsahují vysoké koncentrace účinných látek často z rostlin. Jsou určeny pro použití ve velmi malém množství, protože mají silné účinky na kůži. Často se prodávají v ampulích, které se mají používat jednou za týden.

ošetření pleti

Korejská péče o pleť má širokou škálu různých výrobků na ošetření pleti, jako jsou přírodní masky, kosmetické oleje, oleje na rty, masky na rty atd. Vybírat můžete podle typu vaší pokožky a problémů.

hydratace

Korejci používají lehké hydratační krémy, které obsahují hlavně přírodní ingredience. Během dne používejte lehčí a před spaním těžší hydrataci.

masky na spaní

Masky na spaní se prodávají obvykle ve formě krému nebo gelu, které jsou nanášeny na noc, aby hloubkově ošetřily pleť. Používejte gelové masky v létě a krémové v zimě pro extra hydrataci.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button