Jídlo a receptyNezařazenéPřírodní léčbaZdraví

Konečně se dostalo na veřejnost, že farmaceutické firmy si nepřejí, abyste znali kombinaci těchto tří surovin, které vás uzdraví daleko rychleji a za menší útratu!

Samozřejmě by to bylo proti jejich zájmu! Všichni víme, jak je to s těmito společnostmi, které se v první řadě snaží obohatit sami sebe. Nějaké zdraví pacienta je jim naprosto putna. Velikým konkurentem jim však je přírodní medicína, která je daleko levnější, než plata nechutných medikamentů.

Víme, že rakovina je neúprosná a žádný lék není stoprocentní. Ne vše také proplácí pojišťovna, co si budeme povídat. Ničemu však neuškodíte, pokud se zkusíte léčit přírodní cestou, která říká, ať se v první řadě vyhnete červenému masu.

Co dál?

Dále je třeba požívat tři ingredience. Které to jsou? Jedná se o kombinaci 350 gramů zázračného aloe vera, dále padesáti gramů organického medu, a nakonec přidejte šest lžic vodky, případně jiného čtyřiceti procentního alkoholu.

Postup

Aloe je třeba omýt, hodit do mixéru s ostatními surovinami a smíchat do homogenní směsi. Tu pak uložte do sklenice a požívejte vždy jednu polévkovou lžíci nejlépe třikrát denně před jídlem. Nemusíte mít zrovna rakovinu, ale můžete jednat preventivně.

Dále je však nutné, vyhnout se kouření, které je příčinou až třiceti procent nádorů. Rovněž se obraťte na zdravou stravu, vyhnete se tak nadváhy. Ani pobyt na slunci není stoprocentně zdravý, tak jako nechráněný sex. Proto při sexu používejte vždy ochranu – vyhnete se tak HPV viru či rakoviny děložního čípku. Dokonce i karcinomu ústní dutiny, když na to přijde.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button