Zdraví

Kompletní obnova kostí, šlach a kloubů, konec bolesti do sedmi dnů

Zdravotní experti říkají, že bolest v ramenou, kloubech a nohách může být způsobena špatným držením těla. Čili rada je jednoduchá – je nutné, zlepšit držení těla.

V tomto článku vám tedy alespoň nabídneme recept, jak se zbavit bolesti a jak posílit strukturu kostí. Pokud trpíte bolestí v ramenou, anebo vás bolí klouby, nohy či záda, pak se jedná o ideální recept pro vás.

Budete potřebovat:

  • 150 g želatiny

V odpoledních hodinách smíchejte dvě polévkové lžíce želatiny, kterou koupíte v každém supermarketu (5g) s hrnkem studené vody a dejte tuto směs do ledničky. V kombinaci s vodou se želatina promění v želé. To pak konzumujte s čímkoli, co vám chutná – jogurt, džus, mléko, čaj. Želatina vám pomůže jak od zmíněných zdravotních problémů, tak i od bolestí krku. Léčba by však měla trvat alespoň měsíc aby byly zřejmé účinky. Poté je vhodné celý proces opakovat zhruba po šesti měsících. Rovněž tímto způsobem můžete mazat a obvazovat svá bolavá kolena.

Proč je želatina dobrá pro vaše klouby?

želatinaJedná se o přírodní produkt. Je odvozen z kolagenu, který je získán z různých vedlejších produktů živočišného původu. Je to směs peptidů a proteinů, které stimulují růst a zlepšují strukturu pojivové tkáně, která je nezbytná pro pohyb kostí.

Želatina je považována za vysoce kvalitní domácí lék a poskytuje různé zdravotní výhody:

  • Posiluje klouby a srdeční sval
  • Posiluje metabolismus
  • Zvyšuje mentální schopnosti
  • Zlepšuje pleť
  • Zvyšuje pružnost, zpevňuje vazy a šlachy
  • Brání osteoporóze a osteoartróze
  • Zlepšuje strukturu pokožky a vlasů
  • Pomáhá při léčbě dysplazie

Tato léčba odstraní bolest a ztuhlost do sedmi dnů. Již za měsíc se budete cítit mnohem lépe.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button