Zdraví

K čemu jsou dobré dolíčky na bedrech?

Pokud máte i vy primárně bezúčelné prohlubně na svých bedrech, jste opravdu speciální bytostí. Proč? Tyto „Venus“ nebo „Apollo“ dolíčky, nacházející se v dolní části zad – v oblasti, kde kosti propojují pánev, totiž nejsou samozřejmostí.

Jedná se o genetiku a především známku skvělého krevního oběhu a zdravého těla. U žen navíc tento úkaz značí předpoklad rychlejšího dosažení orgasmu.

Pokud je tato informace pro některé skvělou motivací, proč tyto dolíčky vlastnit, zklamu vás. Nachází se totiž v místě, kde si je nelze vybudovat za pomocí cviků, podobně jako to je s pekáčem buchet na břiše. Jedno pozitivum ale však existuje – pokud zhubnete, je možné, že se dolíčky dodatečně objeví.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button