Zdraví

Jedlá soda na postel a po 30 minutách máte čistou matraci: VIDEO

Matrace je ideálním prostředím pro bakterie a špínu. Aby pro nás byla bezpečným místem k ukládání se ke spánku, ukážeme vám, jak jí snadno a efektivně vyčistit. A fakt, že čas od času čistě povléknete, není dostačující.

Pot, tělní tekutiny, nečistoty a prach pronikají i do matrace. Dezinfekci matrace však provedete jednoduše, když víte, jak na to. Matrace se vysaje a za použití jedlé sody vydezinfikuje.

Jedlá soda je velmi užitečná při odstraňování bakterií. Matraci vysajte od prachu, naneste jedlou sodu pomocí sítka a opět použijte ruční vysavač. Následně můžete postel i navonět směsí vody s vaším oblíbeným esenciálním olejíčkem. Přesný postup je ve videu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button