Zdraví

Jaká velikost varlat ovlivňuje vaše zdraví?

Říká se, že velikost není podstatná. Ovšem ve zdravotním měřítku to není až tak docela pravda. Zvláště naopak pokud máte výrazně větší varlata.

varlataStudie z roku 2013, které se zúčastnilo 2800 mužů ukázala, že muži s většími varlaty, mají vyšší riziko srdečních onemocnění. Rovněž bylo také zjištěno, že lidé, kteří mají větší varlata, holdují více alkoholu a mají vysoký krevní tlak stejně jako vyšší pravděpodobnost stresu.

Pokud máte menší varlata

Dánská studie prokázala vzájemný vztah mezi kvalitou spánku a velikostí varlat. Do této studie bylo zahrnuto tisíc mužů a byl pozorován jejich spánek, spánkové zvyky a přerušení spánku během noci. Poté vědci měřili velikost mužských varlat a spermií. Ukázalo se, že muži, kteří trpí nespavostí a chodí později do postele, mají o 29% méně spermií. Kromě toho se jim deformují varlata o 1,6%.

Muži s menšími varlaty jsou lepší otcové

Bude to znít možná divně, ale otcové, kteří mají menší varlata, se věnují více svým dětem, jak ukázala studie v Atlantě. Více se také podílejí na přebalování, odvážejí děti do školy a doprovází je k lékaři.

Rakovina varlat

Nejúčinnější způsob, jak se vyhnout tomuto strašáku, je samovyšetření. Rakovina  varlat se projevuje ve formě drobných nerovností, které mohou ovlivnit velikost varlat, způsobit tíhu v šourku a bolest v podbřišku a tříslech. Tato rakovina postihuje všechny věkové kategorie, nejčastěji však muže ve věku od 20 – 34 let.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button