Zdraví

Jak vám citrón a jedlá soda mohou zachránit život?

Citrón ničí karcinogenní buňky a zabraňuje jejich rozšíření, díky čemuž je účinnější, než léky nebo chemoterapie. Existuje mnoho četných studií, jak pozitivní vliv má soda a citrón na náš organismus. Věděli jste ale, že jejich spojení je efektivnější, než chemoterapie?

Bylo prokázáno, že citrón a soda zabíjí rakovinné buňky až 10 000x. Proč to ale nikdo neví? Přece proto, aby farmaceutické společnosti neztratily své miliardové zisky.

Bylo prokázáno, že citrón působí proti všem typům nádorů a cyst. Nejúčinnější je citronová kůra, která prokázala pozitivní účinky také u zvířat.

citrónJiž čtyři a více porce citrónů snižuje riziko rakoviny tlustého střeva o celých 8%, rakoviny žaludku o 31%, rakoviny úst o 53%, hrtanu pak o 58%. Chemoterapie akorát ničí tělo a spolu s rakovinou, také veškeré zdravé buňky. Tak proč nezkusit alternativní přístup, který je zcela přirozený a mnohem méně škodlivý?

Vše, co je třeba je smíchat dvě polévkové lžíce citrónové šťávy s polovinou lžičky jedlé sody. Zapomenout byste neměli také na zdravou životosprávu a dostatek fyzické aktivity.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

  1. rozhodne si to ale dajte do vyššieho pohára,a nezvyšujte obsah citrona ani sody,lebo to určite reaguje ako s octom len kopec peny,kedže ide o kyselinu takisto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button