Zdraví

Pánové, znáte tyto erotogenní zóny většiny žen?

Žena je vskutku složitá bytost. Máte přesto zájem o to, aby se do vás zamilovala? Nabídneme vám tedy několik míst, kterých když se budete dotýkat, tak ženu dovedete do nebes.

Pokud chcete ženu uvolnit po náročném dni, začněte zátylkem. Toto místo milují zejména Japonci, kteří zátylek považují za vzrušující oblast, a to nejen pro samotné ženy. Toto běžně obnažené místo, které nepohoršuje společnost, může ženu dovést až k samotné rozkoši, a to pouhým dotekem, líbáním či foukáním na ono místo.

Pojďme dál až ke klíčním kostem, které, pokud jsou viditelné, mnoho mužů samy o sobě vzrušují. Líbejte tedy ono místo, kde se klíční kosti vyskytují, a to ať už jsou viditelné, či ne.

Pojďme dál na nevinný dotek ruky, která se může postarat o velké vzrušení také, pokud jemně uchopí rameno ženy. Ramena ženy můžete také líbat či olizovat až směrem k páteři a poté dolů a ještě níž… fantazii se meze nekladou.

Pánové by měli rovněž věnovat pozornost kolenům ženy, která jsou také velmi citlivá.

Naprostou sázkou na jistotu pak je olizování či kousání ušních lalůčků, či rovnou celého ucha.

Mnohým ženám však stačí už jen to, že se k nim muž hlásí na veřejnosti – obyčejným a prostým uchopením ruky nebo políbením na tvář.

Co je však lepšího než masáž? Pánové, namasírujte své partnerce nožky – po těžkém dni na podpatcích to opravdu ocení. Použijte voňavý masážní olej či mléko a masírujte své ženě kotníky, prsty u nohou a plošky nohou.

Víte, proč ženy chodí ke kadeřnici? Nejen kvůli účesu, ale dělá jim také dobře, že se jim kadeřnice hrabou ve vlasech a lechtají jim tam pokožku hlavy. Dopřejte tento prožitek své partnerce tedy i vy, pánové. Pomasírujte ji spánky, dále hlavu a po určité době můžete postupovat od krku níž a níž.

Žena však miluje také dráždění vnitřních stran stehen, líbání a olizování v oblastech pánve. V této předehře partnerku rovněž nezanedbávejte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button