HubnutíJídlo a recepty

Ideální snídaně pro zhubnutí v oblasti břicha

Všichni bychom měli vědět, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a neměla by se přeskakovat.

Dokonce ani v případě, že jsme na začátku či v polovině nějaké hubnoucí diety. Místo vynechání je potřeba konzumovat zdravou snídani s řadou výživných složek. Jedna studie, prováděná v roce 2008 prokázala, že břišní tuk lze eliminovat i konzumací vajec.

Vejce jsou plná proteinů

Každá snídaně by měla obsahovat velké množství bílkovin, které vám dodají pocit sytosti a pomohou vydržet do oběda. Říká se, že první jídlo dne by mělo obsahovat alespoň 20 g bílkovin. Jedno vejce obsahuje asi 6 až 7 g proteinů a právě to je důvod, proč by se vajíčka měla konzumovat rovnou ke snídani.

Praktická volba

Pokud máte pocit hladu, nebo chcete jen dobrou svačinu, zvolte vajíčko uvařené natvrdo. Jedná se o poměrně zdravou svačinku, kterou nic nezkazíte. Navíc se i snadno připravuje. Vajíčka mají také malé množství kalorií a dokážou vás nasytit tak, abyste bez pocitu hladu vydrželi do dalšího jídla.

Doporučení:

Jezte ke svačině jedno natvrdo uvařené vejce a jedno jablko. Oboje má přibližně 160 kalorií. Takové jídlo by mělo stačit k tomu, aby vás udrželo dál od nezdravých potravin a zaplnilo váš žaludek. Díky tomu se vyhnete potravinám, mezi které patří tučné maso nebo různá jídla s velkým množstvím cukru.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button