Babské radyHubnutíJídlo a receptyKrásaPohybPřírodní léčbaZdraví

Holky, pojďte do 6 týdnů zhubnout!

Dá se zhubnout za pomocí jednoduchého jídelníčku a cvičení? Samozřejmě – a nemusíte se trápit požíváním blafů nebo hladověním.

Všichni z nás známe tu tvrdou dřinu při fyzické aktivitě. Odříkání si dobrůtek. Hladovění a podobně. Tudy však cesta nevede. Pokud chcete ztratit přebytečný tuk a ulevit tak vašim kostem, cvičte v nenáročných programech; výborná je například jóga.

Tuk v oblasti břicha je velmi nebezpečný a nahrává cukrovce druhého typu. Ukládání tuku v těchto partiích je velmi nebezpečné, jak se shodují i lékaři. S cukrovkou jde pak totiž ruku v ruce také mrtvice, onemocnění srdce, infarkt či dokonce rakovina.

I fitness trenéři upřednostňují v prvé řadě zbavení se tuku v oblasti břicha. Spolu s cviky vám v tom pomůže zelenina a ovoce. Tyto potraviny totiž snižují potřebu většího příjmu kalorií.

Cvičení však není u všech efektivní. Tak například ženy po čtyřicítce bojují s hormonálními změnami, které právě doprovází ukládání tuku na břiše. Dále se ženám zpomaluje metabolismus, a tím pádem dochází k přibírání na váze.

Pozor však i na doporučené ovoce a zeleninu – obsahují totiž nebezpečné pesticidy. Ty zvyšují hladinu leptinu a kortizonu, které hubnutí zabraňují. Vyhýbejte se rovněž sacharidům, které jsou nebezpečné pro vaše srdce.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button