HubnutíZdraví

Experiment z Holandska – Nekonzumoval cukr celý měsíc a podívejte se, co se stalo!

Sasa Harland se rozhodl zaznamenat experiment, co udělá s lidským tělem absence milovaného cukru. Jaké budou fyzické projevy? A jaké budou rovněž po vysazení alkoholu? Pojďte se na tyto fascinující výsledky podívat!

Sasa tento experiment provedl na sobě. Než se do něj pustil, nechal si vystavit výsledky zdravotního vyšetření stavu svého těla – byl v dobrém stavu. Lékař jej rovněž varoval, že pokud hodlá ze svého jídelníčku vyloučit veškerý cukr, nebude moci konzumovat téměř nic.

Závislost na cukru je podobná jako závislost na čemkoli jiném. Detox je proto dlouhý a náročný. První týden Sasa pociťoval zjevnou únavu a neskutečnou absenci po onom cukru. Měl problém normálně fungovat – pracovat, trávit volný čas s přáteli. Nemohl ani do obchodu, aby si sladkosti nekoupil. Po celou dobu detoxu pil jen vodu.

Poté navštívil odborníka na výživu. Ten mu řekl, že když člověk pije alkohol, je dehydratovaný a unavený. Proto máte více energie bez alkoholu i sladkostí, které fungují na podobném principu. Již po 25 dnech diety bez cukru a alkoholu jste schopni žít normální život bez potřeby po těchto produktech. Rovněž se absence cukru a alkoholu projeví na vašem fyzickém vzhledu a fyzické aktivitě.

Po detoxu bylo Sasovi zjištěno, že nejen zhubl, ale také se mu snížil krevní tlak ze 135 na 125. O osm procent se mu zlepšil stav cholesterolu, a také hladina cukru v krvi byla výrazně nižší.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button