Zdraví

Dotkněte se konečků prstů na nohou a zjistěte, zda máte problémy se srdcem

Chcete znát stav vašeho srdce? Zkuste tuto jednoduchou metodu, která vám prozradí, jak na tom zdravotně jste.

Mimochodem, tato metoda je velmi důležitá, protože můžete díky ní předejít infarktu.

Podle posledních studií se ukázalo, jak užitečné je být flexibilní v ohledu na zdraví našeho srdce.. Posaďte se na podlahu, mějte nohy natažené a rukama se snažte dotknout prstů na vašich nohou. Pokud jste dostatečně flexibilní a zvládnete to, znamená to, že je vaše srdce stejně pružné a zdravé.

Tato studie byla provedena v USA a zahrnovala 526 účastníků ve věku od dvaceti do 83 let. Když se snažili dotknout svých nohou, byl jim měřen krevní tlak a aktivita srdeční tepny. Bylo potvrzeno, že účastníci s onemocněním srdce nebyli schopni dotknout se svých prstů u nohou. Tento výzkum zjistil spojení mezi tělem a elasticitou tepen a to u více než čtyřiceti účastníků.

Zkuste tedy tuto metodu doma i vy, ať se můžete přesvědčit o kvalitě svého zdravotního stavu, a případně dále jednat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button