Zdraví

Co se stane, pokud si nezačnete měnit spodní prádlo?

Opravdu nezbytná je denní výměna spodního prádla. Říkáte si, proč něco takového píšeme? Divili byste se, kolik lidí to dodnes nedělá. Z jednoho zanedbání hygieny se tak může stát zvyk.

Zadělat si na pořádné zdravotní potíže můžete raz dva. Bakterie, které obývají tkaniny, mají vynikající základnu pro růst a vývoj ve vlhkém a teplém prostředí. A když se rozmnoží, způsobují podráždění.

Trpíte nadměrným svěděním? Přepírejte si prádlo 2x. Způsobuje vám svědění až vředy? Je možné, že se u vás rozvinuly houby. Léčba je bohužel dlouhá, ovšem v tomto případě potřebujete lékaře.

prádlo

Nesprchujete se? Tak toto okamžitě napravte, jinak se nezbavíte zápachu a rozvoji infekce. Zejména pokud hodně cvičíte, potíte se a disponujete nadměrnou vlhkostí. Vlhké prostředí je rájem pro bakterie. Sprchováním tedy předcházíte mnoha problémům. Nejlepší jsou pak bavlněné kalhotky, syntetické jsou sice sexy, ale bohužel pomáhají k rozvoji infekce.

Onemocněli jste infekcí močových cest? To je jeden z největších problémů, kterým ženy čelí. Pálí vás při močení a nedá se to vydržet? Můžou za to právě bakterie, které se dostaly do močového měchýře a způsobily onu infekci. Pokud tento stav nebudete léčit, může infekce snadno napadnout ledviny.

Jak často by tedy mělo být měněno spodní prádlo? Odborníci doporučují alespoň jednou denně. Pokud však pravidelně cvičíte, měňte své spodní prádlo po každém tréninku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button