Zdraví

Co platí na cukrovku? Jak si poradil tento mladý muž? Čtěte

Před čtyřmi lety byla mladému muži diagnostikována cukrovka s vysokým krevním tlakem. Tím, že začal konzumovat syrové ovoce a zeleninu výrazně přispěl ke kompenzaci své nemoci.

Jedna z prvotních známek cukrovky je šílená žízeň, kterou pociťoval i náš hlavní aktér. Lékař mu řekl, že mu nefunguje slinivka, a že nebude moci žít bez inzulínu. Mladý pacient se tedy seznámil se svým problémem. Začal pravidelně užívat inzulín a sportovat.

cukrovku

Postupem času se však objevily další zdravotní problémy, a sice tlak a hladina triglyceridů. Obeznámil se tedy s přírodní metodou stravování syrových potravin, kterou doporučoval jistý doktor v televizi. Zkusil to, a dostal nový život, protože jeho hladina cukru klesla. Začal hubnout, zvykl si na stravu bez cukru a stal se z něj zcela nový člověk. Dnes se cítí se fantasticky. Konzultujte váš stav s lékařem a uvidíte, co je pro vás v dané situaci možné. Inzulín sami v žádném případě nevysazujte.

Zkuste džus, ke kterému budete potřebovat:

  • pět kiwi
  • dva banány
  • dvě jablka
  • půl litru vody

Vše nechte projít mixérem a pijte vždy v dopoledních hodinách, a když ucítíte hlad. Doplňte ovocnými saláty a tuňákem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button