… a nejen to – vyhněte se rovněž cukrovce! Jak na to? Zhubněte!

To se lehce řekne, ale… A právě proto vám nabízíme prosté tipy, jak dojít ke kvalitnějšímu zdraví.

Populární je například voda se salátovou okurkou. Zejména modelky si ji nemohou vynachválit – jedná se o účinného pomocníka v procesu hubnutí. Rovněž však tato kombinace posiluje srdce, které je jinak nejčastější příčinou úmrtí v Americe. Pokud tedy chcete své srdce udržet v kondici, pak se obraťte na cestu dietního plánu s okurkou, která rovněž snižuje krevní tlak a riziko onemocnění srdce.

Okurka je však výborná také pro naše svaly, protože dodává tělu živiny. Pokud chcete zvýšit objem svalů, pak požívejte denně alespoň dva šálky, a to nejlépe v kombinaci s cvičením.

Další užitek okurky s vodou přináší například při léčbě a předcházení diabetu, Alzheimeru, nemocí očí a také okurka s vodou zabraňuje vzniku chorob souvisejících se stárnutím.

Osteoporóza, která vede k praskání kostí a bolesti zad může být rovněž zbržděna za pomocí tohoto jednoduchého nápoje. Má totiž vysoký podíl vitamínu K.

Nápoj hydratuje také vaši kůži, kterou zklidní a vyváží tón pleti. Okurka je totiž bohatá na křemík a ten se používá například při léčbě akné. Antioxidanty, které tato voda obsahuje proto chrání pokožku.

A na závěr je tato voda perfektní jako detox těla, protože z vás dokáže vypudit veškeré toxiny, jelikož obsahuje vysoké množství vlákniny a vody.

Čtěte:  Med a skořice nejen při nachlazení: Lékaři jsou ohromeni výsledky

ZANECHAT ODPOVĚĎ