Zdraví

Chraňte své dítě před výpary ze svíček

Vanilka, čokoláda, jablko, skořice a mnoho dalšího – to vše jsou vůně, které naleznete ve svíčkách. Mohou být využity jako relaxační prostředky ke koupeli, případně poslouží k provonění místnosti během návštěvy.

Ovšem nedávná studie zjistila, že vonné svíčky mohou napáchat více škody než užitku. Zjistilo se totiž, že ingredience, které se používají k výrobě mnoha svíček, jsou ve skutečnosti jedy, jako je například formaldehyd. Více sledujte v následném videu…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Ocenila bych,kdyby tato videa byly české aspoň popsané česky/článek/,každý totiž anglicky neumí..Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button