Zdraví

Chemoterapie je nebezpečná léčba a zbytečně se za ní plýtvá penězi!

Rakovina je jedním z největších zabijáků člověka. V roce 2015 se registrovalo téměř dva miliony osob postižených touto zákeřnou nemocí. Více, než půl milionů z nich, je již dnes mrtvých. Toto jsou šokující údaje státního zdravotního ústavu.

chemoterapie

Přičemž každá léčba je charakteristická chemoterapií a případnými operacemi. Výzkum však ukázal, že chemoterapie je z 97 procent k ničemu. Stojí neskutečné peníze a jedná se ve skutečnosti o zisk do kapsy farmaceutickým firmám.

Australská studie se zabývala vlivem cytotoxické chemoterapie, která má lepší účinky v Austrálii, než v Americe. Liší se i použití medikamentů a celkově jde o otázku důležitosti peněz, než lidského života.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

omentářů

  1. myslím, že vaše názory na chemoterapii se rovnají jednak klamné reklamě a též informacím, které mohou vést k poškození až smrti jedince.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button