KrásaPřírodní léčba

Chcete se zbavit akné jednou provždy? Použijte tento přírodní prostředek

Je těžké najít krém na pleť, zvláště poté, pokud trpíte akné. Mnoho krémů uzavře póry, což stav pokožky ještě zhorší. Jeden z nejlepších prostředků, jak pleť ošetřit je konopný olej ze semen.

skin

Základní koncept čištění olejem na kůži

Mimo použití na obličej může sloužit jako masážní olej. Póry naopak otevírá, takže nehrozí, že je ucpe. Kůže je hydratovaná a vzhledem k protizánětlivým vlastnostem snižuje i zčervenání a podráždění, což u akné bývá. Podporuje tedy hojení a regeneruje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button