Zdraví

Česnekový sirup je silnější, než penicilin: 5 kapek sirupu vás vyléčí z nachlazení

Již pět kapek na kostce cukru udělá zázraky, vyzkoušejte ho. Zbavíte se zácpy, omezíte výskyt cukrovky a 80% infarktů.

Česnek je sám o sobě velice silným lékem, který se používá po celá staletí. Má antibakteriální a antivirové vlastnosti, včetně jeho schopnosti stimulovat imunitní systém. Syrový česnek je dokonce silnějším antibiotikem, než onen tradiční chemický medikament.

Česnekový sirup je skvělý na většinu plicních onemocnění, také na bolesti v krku, chrapot, kašel, astma, dýchací potíže a chronické bronchitidy. Česnek pomáhá uvolňovat hlen z plic během vykašlávání.

Budete potřebovat:

  • česneksirup
  • 1/2 šálku vody
  • 1/4 šálku jablečného octa
  • 1/2 šálku medu

Česnek nasekáme, přidáme ostatní přísady a necháme během noci uležet na chladném místě. Konzumace vyžaduje čajovou lžičku této směsi každých několik hodin, dokud neucítíte úlevu. Pokud jste již nemocní, pak užívejte 5 kapek sirupu na kostku cukru každý den.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button