Přírodní léčba

Červené víno a aloe vera: Účinná zbraň proti fyzické a psychické únavě

Nápoj proti únavě

Tento nápoj vám může pomoci, pokud trpíte fyzickou a psychickou únavou. Rozdrťte 1,5 kg listů aloe vera, přidejte 2,5 kg medu a zalijte 1 l červeného vína. Všechny smíchané ingredience nalijte do lahve a nechte odstát po dobu sedmi dnů.

Pijte jednu polévkovou lžíci směsi po dobu prvních pěti dnů. Poté pokračujte v užívání jedné čajové lžičky směsi a to 2-3 krát za měsíc, třikrát za den, vždy před jídlem.

Nápoj na posílení vaší imunity

Je známo, že se listy aloe používají v tradiční medicíně pro posílení imunity. Listy by neměly být starší, než tři roky, i když moderní medicína říká, že mladší listy mají stejnou léčivou sílu, jako ty staré.

Rozemelte 300 gramů listů aloe bez hrotů v mlýnku na maso, poté přidejte půl kila mletého kořene čekanky, půl litru červeného vína a půl litru 70% alkoholu. Vše smíchejte a nalijte do tmavé lahve, kterou udržujte pouze na tmavém a chladném místě po dobu několika dní.

Prvních sedm dní užívejte jednu čajovou lžičku léku třikrát denně, dvě hodiny před jídlem. Po sedmi dnech pijte jednu polévkovou lžíci medicíny, a to třikrát denně, hodinu před jídlem. Celá léčba by měla trvat dva měsíce, nebo alespoň měsíc.

Čerstvé listy aloe skladujte vždy v lednici.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button