Zdraví

Bod, který odstraňuje blokády a negativní emoce

Věděli jste, že na nás má vliv energie našeho tlustého střeva? A že jen když ze sebe uvolníme veškeré negativní myšlenky a emoce, tak se můžeme cítit skutečně šťastní? Za vše může speciální akupunkturní bod, který může změnit realitu našeho života, a který právě pracuje s tlustým střevem…

Emoce, které jsou spojené s tlustým střevem, jsou pocity ztráty, viny, emocionální a duševní stagnace a další negativní pocity, které nás brzdí v poklidném životě.

Na druhou stranu pozitivní a zdravá energie z našeho tlustého střeva nám pomáhá uvolnit negativní myšlenky z těla, tak jako veškeré destruktivní emoce.

Přesný bod na meridiánu tlustého střeva se nazývá LI-1 a je umístěn na vnější straně ukazováčku. Uvolnění negativní energie je však možné jen při pokládání si otázek typu – co mi nejvíc ubližuje? Zároveň spolu s mnutím si prstu, si říkejte, že všechny zatěžující myšlenky pouštíte ze svého těla. Najednou pocítíte značnou úlevu, všechno  z vás spadne, i kdyby to mělo být jen proto, že si uvědomíte, co nesete zbytečně na svých bedrech.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button