HubnutíZdraví

Až si tohle přečtete, budete jíst jenom zelené banány!

Existuje mnoho zdravotních výhod, které přináší konzumace zelených banánů. O jaké se jedná? Zelené banány jsou bohaté na rezistentní škrob, který je ideální na hubnutí. Zelený banán vám také dodá pocit sytosti, pomůže spálit kalorie a napomáhá regulovat vaši váhu.

banányRezistentní škrob z těchto banánů spaluje tuky v těle, jelikož tělo již dále nepoužívá jako palivo sacharidy, ale nahromaděný tuk. Zelené banány jsou vynikající pro váš organismus také z důvodu snižování hladiny inzulínu v těle, kdy zároveň neumožňují glukóze přesun do buněk.

Zelené banány hlídají vaše trávicí ústrojí a s pomocí probiotických bakterií regulují trávení. Mohou dokonce snížit riziko rakoviny tlustého střeva a pomáhají při vstřebávání vápníku.

Navíc obsahují vitamín B6, vitamín C a draslík, což pomáhá regulaci nálady a prospívá i našemu srdci. Můžete je střídat s těmi zralejšími, které ovšem obsahují více cukru, což se mnohdy také může hodit. Jsou výživným zdrojem energie!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button